Sulisut
Inùnguak Abelsen
Inùnguak Abelsen

Sanaartornermut pilersaarusiornermi pisortaq

ia@kair.gl

+299342151

+299552600

Eivind Danielsen
Eivind Danielsen

Illuliornermut pilersaarusiornermi pisortaq

eivind@kair.gl

+299342152

+299553804

Steen Montgomery-Andersen
Steen Montgomery-Andersen

Siunnersortaaneq

steen@kair.gl

+299342150

+299559450

Peter A. Wistoft
Peter A. Wistoft

Pisortaaneq / Aningaasaqarnermut Pisortaq

peter@kair.gl

+45 25 42 40 33

Aviaaja Karlshøj Knudsen
Aviaaja Karlshøj Knudsen

Sanaartornermut pisortaq

aviaaja@kair.gl

+299 34 21 43

+299 58 38 58

Erlingur Leifsson
Erlingur Leifsson

Sanaartornermut Pisortaq

erlingur@kair.gl
Jesper Nordskilde
Jesper Nordskilde

Suliniutinut pisortaq

jesper@kair.gl

+299 55 06 38

+45 30 51 58 91

Dennis Serwin
Dennis Serwin

Aningaasanut Pisortaq

dennis@kair.gl
Morten T. Leth
Morten T. Leth

Pilersaarusiornermi pisortaq - Oqartussani

morten@kair.gl
Troels Arnkjær
Troels Arnkjær

Pilersaarusiornermi pisortaq - Atortussat assakaasullit

troels@kair.gl
Inge Arnkjær
Inge Arnkjær

Naatsorsuusiortoq

bogholder@kair.gl